Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Góra Siewierska Kościuszki [nż]Góra SiewierskaGóra Siewierska, gm. Psary, pow. będziński200Sączów Kościół
Rozkład jazdy
poniedziałki, czwartki
4
5
6
7
8
9
10
1154
12
13
1405
15
1607
17
18
1941 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Pomłynie Spółdzielnia [nż]
20
21
2253 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Pomłynie Spółdzielnia [nż]
23
0
1
2
3
wt, śr, pt
4
5
6
700
8
945
10
1155
12
1359
14
15
1617
17
1834
19
2031
21
2253 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Pomłynie Spółdzielnia [nż]
23
0
1
2
3
soboty
4
5
6
7
8
9
10
1154
12
13
1405
15
1607
17
18
1941 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Pomłynie Spółdzielnia [nż]
20
21
22
23
0
1
2
3
niedziele
4
5
6
7
8
9
10
1154
12
1359
14
15
1607
17
18
1941 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Pomłynie Spółdzielnia [nż]
20
21
22
23
0
1
2
3
święta
4
5
6
700
8
945
10
1155
12
1359
14
15
1617
17
1834
19
2031
21
22
23
0
1
2
3